Neden TPR Turkey?

Tecrübeli: TPR Turkey, 1994’ten bu yana yüzlerce öğrenciyi Amerika başta olmak üzere dünyanın önde gelen üniversitelerine başarıyla yerleştirmiştir. Geçen bu süre içerisinde gerek lisans ve lisansüstü başvuru stratejileri, gerekse de öğrencilerin kariyer planlaması konularında zengin bir birikim edinen TPR Turkey, sahip olduğu bu tecrübeyi bizimle çalışmayı tercih eden öğrencilerimizin hizmetine sunar. En önemlisi, TPR Turkey kapısını çalan gençleri yalnızca herhangi bir üniversiteye yerleştirmekle kalmaz, onları evlerinde hissedecekleri akademik kurumlara yerleştirir. Farkında olsa da olmasa da, herkesin ilginç bir hikayesi vardır. TPR Turkey'nin esas gayesi bu hikayeyi keşfetmek ve karşı tarafa - yurt dışındaki eğitim kurumlarının başvuru komitelerinde her yıl binlerce başvuru dosyası okuyan etli kemikli insanlara - en güçlü dille aktarmaktır. 

Genç: TPR Turkey barındırdığı deneyimi, genç kadrosunun dinamikliği ile harmanlayarak öğrencilerinin rahat ve stresten uzak bir başvuru süreci geçirmesini sağlar. TPR Turkey’nin danışmanları, öğrencileriyle benzer süreçlerden geçmiş, dünyanın önde gelen üniversitelerinde yıllarca eğitim görmüş profesyonellerden oluşmaktadır. Yurt dışında bir öğrenci olarak yaşamanın zorluklarının yanı sıra avantajlarını da yakından tecrübe etmiş genç ve deneyimli TPR Turkey kadrosu, öğrencilere hayatlarının en kritik dönemlerinden birinde yol arkadaşlığı yapar. 

Eğlenceli: Hayatta önümüze çıkan hiç bir engel eğlenceden yoksun değildir! TPR Turkey olarak öğrencilerimizin bugüne kadar karşılaştıkları en zorlu dönemeci ciddiyet ve neşeyle arkada bırakmaları en büyük amacımız. TPR Turkey'nin danışmanları, endişe ile kapılarından içeri adım atan öğrencilerin yanlarından güven saçan gülümsemelerle ayrılmalarına özen gösterirler.

Kısacası, biz öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmeye katkıda bulunmak için gece gündüz çalışmaktan büyük keyif alıyoruz. Sanırız bu da diğerlerinden en büyük farkımız.